• ساعت : ۸:۵۱:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ 
  • کد خبر : ۲۰۷۸
با كسب رضایت حداكثری زائرین وعملكرد درخشان؛ هواپیمایی آتا ركورددار پروازهای اربعین در كشور

با کسب رضایت حداکثری زائرین وعملکرد درخشان؛ هواپیمایی آتا رکورددار پروازهای اربعین در کشور

با دستور مالک محترم هواپیمایی آتا و همزمان با ماه محرم برنامه حرفه ای و منظم جهت استفاده از حداکثر توان و اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن برای پروازهای اربعین  و خدمت به عزاداران و زائرین حسینی در دستور کار هیئت مدیره این هواپیمایی قرار گرفته و پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری پروازهای ویژه اربعین از مبادی تهران(امام)، البرز(پیام)، تبریز، ارومیه، اردبیل و مشهد به مقصد نجف اشرف برقرار شد.

در سایه الطاف حضرت حق و اعتماد و حسن انتخاب مسافران محترم که سرمایه های اصلی این هواپیمایی هستند از ۱۵ شهریور ماه تا به امروز (۲۲ شهریور) با فروش ۲۷۰۳۴ بلیت و انجام ۲۷۴ پرواز به مدت  ۳۴۳ ساعت از مبادی مختلف به نجف و بالعکس موفق به کسب رکورد شاخص و  ویژه اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن و بیشترین فروش بلیت برای پروازهای اربعین گردیده و  کسب این موفقیت و رکورد ویژه بعنوان نقطه درخشان خدمت به زائرین حسینی در کارنامه آتا ثبت گردید.

کارکنان هواپیمایی آتا با فعالیت شبانه روزی نهایت سعی و تلاش خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین محترم بکار بسته و موفق به جلب رضایت مسافران و همچنین بازرسان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری در ارزیابی فروش و ارائه خدمات به زائرین شدند.

بدون شک این حسن اعتماد از سوی زائرین گرانقدر، وظیفه سنگینی بر دوش هواپیمایی آتا گذارده و امید است این هواپیمایی در سایه الطاف حضرت حق و توجهات حضرت مهدی موعود(عج) در راه خدمت به زائرین عتبات عالیات پیشرو و ثابت قدم باشد.

شایان ذکر‌ است هواپیمایی آتا صرفا از طریق دفاتر فروش و اپ اختصاصی خود به نشانی app.ataair.ir و با نرخ مصوب سازمان  هواپیمایی کشوری اقدام به عرضه بلیت به زائرین گرامی نموده است.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0