• ساعت : ۸:۴۹:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۱۹۳۳
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شركت هواپیمایی آتا در پیامی فرا رسیدن ۲۶ آوریل روز جهانی خلبان را به خلبانان این شركت تبریك گفت .

متن این پیام به این شرح است ؛ 

 ۲۶ آوریل روز جهانی خلبان فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان عزیز کشور خصوصا خلبانان پر تلاش و ساعی شرکت هواپیمایی آتا که نقش موثر و انکارناپذیری در پیشبرد اهداف شرکت و همچنین پویایی صنعت هوانوردی کشور داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

 امروز روز جهانی مردان و زنانی است که با استعانت از الطاف حضرت حق، با عشقی جاودان در قلب و با مهری ماندگار در ذهن و با تخصص و تعهد خود، جایگاه صنعت هواپیمایی کشور را در سطح ملی و بین المللی ارتقاء داده اند.

این روز فرخنده را به جامعه خلبانان کشور عزیزمان ایران خصوصا  خلبانان عاشق، سرافراز و توانمند شرکت هواپیمایی آتا که در شرایط شیوع کرونا مسئولانه و خالصانه در جهت برقراری پروازهای هواپیمایی آتا همت گمارده و به هموطنان عزیزمان خدمت کردند، تبریک و شادباش عرض نموده و برای شما عزیزان سلامتی ، شادکامی و پروازهایی ایمن و خاطره انگیز از درگاه ایزد منان مسئلت دارم .

همچنین یاد و خاطره رشادت های مردان تیز پرواز آسمان میهن اسلامی را که در راه حفظ حریم مرزهای هوایی کشور از جان خویش گذشته و به مقام شامخ  شهادت نائل آمدند گرامی می داریم.

مهدی فتحی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هواپیمایی آتا

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0