• ساعت : ۹:۵۳:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ 
  • کد خبر : ۱۹۱۰
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شركت هواپیمایی آتا، در پیامی فرا رسیدن یازدهمین سالگرد تاسیس شركت را تبریك گفت.
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی آتا، در پیامی فرا رسیدن یازدهمین سالگرد تاسیس شرکت را تبریک گفت.

پیام تبریک یازدهمین سالگرد آتا

متن این پیام تبریک به شرح زیر است :

خداوند منان را شاکر و سپاسگزاریم که شرکت هواپیمایی آتا در ۱۷ بهمن ماه وارد دوازدهمین سال خدمت رسانی به ملت شریف ایران می شود.

این شرکت به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ صنعت حمل و نقل هوایی کشور در طول عمر خود علی الرغم وجود تمامی تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، با اتکا به دانش نیروی انسانی بومی و ملی از فراز و نشیب‎های زیادی عبور کرده و سرمنشا خدماتی ارزشمند به مردم همیشه سرافراز این مرز و بوم بوده است .

تمام اهتمام و تلاش هیات مدیره محترم و تیم مدیریتی شرکت ، تقویت و اصلاح زیرساخت ها، افزایش  ناوگان و توسعه خدمات پروازی به مسافران گرانقدر و برداشتن گام های بلندتر برای احیای نام آتا و دستیابی به جایگاه واقعی این شرکت بوده و بر این باوریم که تحقق این امر مهم جز با همراهی و همدلی شما همکاران عزیز میسر نخواهد بود.

اینک که به حمد الهی و تلاش و مساعی مستمر پرسنل خدوم و زحمتکش ، قدم در دوازدهمین سال فعالیت شرکت هواپیمایی آتا می نهیم، بر آنیم تا با توکل و استعانت از ذات اقدس الهی و همچنین جهد مستمر و اهتمام زایدالوصف، عرصه مقدس خدمت رسانی را بیش از گذشته فراخ و گسترده ساخته و با تجهیز و توسعه بیش از پیش زیرساخت‌ها و نیز آراستن کارکنان به زینت دانش روز و پیشرفته، پاسدار همراهی و وفاداری مسافران گرامی و وفادارمان باشیم و بتوانیم بیش از گذشته در راه جلب رضایت آن عزیزان گام برداریم .

ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی  و خالصانه همکاران گرامی شاغل در تمامی واحد ها و بخش های شرکت سلامتی، سعادت و کامیابی خانواده بزرگ آتا را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

مهدی فتحی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0