• ساعت : ۲۳:۰:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
  • کد خبر : ۱۸۶۷
ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر مبارك باد
دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره و کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در پیام هایی جداگانه فرارسیدن ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر را به فعالان صنعت هوانوردی کشور و همکاران شرکت هواپیمایی آتا تبریک گفتند.

متن پیام تبریک دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره هواپیمایی آتا به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر به این شرح است:

باسمه تعالی

با عرض سلام و احترام خدمت همکاران گرامی

ایام دهه کرامت را به کلیه همکاران محترم تبریک و شادباش عرض می نمایم.

این ایام که با میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر آغاز و با سال روز ولادت با سعادت امام علی بن موسی الرضا (ع) پایان می پذیرد، آکنده از عطر شکوفه باران رحمت الهی است.

اینجانب تولد حضرت معصومه (س) و این ایام مبارک را خدمت بانوان پرتلاش هواپیمایی آتا تبریک و شادباش عرض نموده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

مهدی کاراندیش

رییس هیئت مدیره

 

فرارسیدن روز دختر مبارک باد

همچنین در پیام دیگری، کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا فرارسیدن این روز را تبریک گفتند:

باسمه تعالی

با سلام و آرزوی موفقیت روزافزون برای همکاران گرامی

اینجانب میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را به فعالان صنعت هوانوردی کشور و پرسنل پرتلاش هواپیمایی آتا تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

این روز که در تقویم ملی ما به نام روز دختر نام گذاری شده است، یادآور رحمت الهی است، دختران عطیه پروردگار و نشانی از رحمت الهی هستند.

روز دختر را به همه دختران ایران زمین به ویژه همکاران محترم تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون در زندگی را دارم.

عبدالرضا پازوکی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0