• ساعت : ۲:۲۸:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۸۶۶
روز جهانی مهماندار گرامی باد
دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره و کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در پیام های جداگانه ای فرارسیدن 31 می، روز جهانی مهماندار را به همکاران تبریک گفتند.

متن پیام تبریک دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره هواپیمایی آتا بدین شرح است:

باسمه تعالی

مهمانداران، بخش مهمی از زنجیره خدمت رسانی در صنعت هوانوردی بوده و تلاش‌های دیگر همکاران در بخش‌های مختلف شرکت آتا در رفتار، عملکرد و منش ایشان برای مسافران تجلی می‌یابد.
شما همواره متعهدانه در کنار مسافران بوده و پاسخگوی نیک و بدِ فعالیت‌های شرکت هستید.

اینجانب روز جهانی مهماندار را به کلیه سرمهمانداران و مهمانداران متعهد در شرکت هواپیمایی تبریک و شادباش عرض نموده و از خداوند متعال بهروزی و موفقیت شما عزیزان را خواستارم.
مهدی کاراندیش
رئیس هیئت مدیره

همچنین در پیام دیگری، کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا نیز این روز را گرامی داشتند و به تلاشگران این عرصه خطیر تبریک گفتند:

باسمه تعالی
روز جهانی مهماندار را به تمامی مهمانداران تلاش گر و خستگی‌ناپذیر صنعت هوانوردی ایران و بالاخص همکاران‌مان در هواپیمایی آتا تبریک عرض می‌نمایم.
امیدوارم همواره در مسیر زندگی فردی و حرفه‌ای خود موفق باشید. اینجانب معتقدم با تلاش های خستگی ناپذیر شما عزیزان است که شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون صنعت هوانوردی کشور و شرکت هواپیمایی آتا در عرصه داخلی و بین‌المللی هستیم.
اگر چه فعالیت موفق یک شرکت هواپیمایی مرهون تلاش افراد و واحدهای مختلفی است اما مهمانداران هستند که همواره برخورد مستقیم و بی واسطه‌ای با مسافران دارند و عملکرد ایشان است که خاطره ای فراموش نشدنی از سفر را برای مسافران به ارمغان می آورد.
اطمینان دارم دلسوزی و رفتار مسئولانه شماست که مسیر پیشرفت شرکت را هموار می سازد و توفیق روزافزون را به ارمغان می آورد.

با آرزوی بهترین‌ها
عبدالرضا پازوکی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0