• ساعت : ۸:۵۷:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ 
  • کد خبر : ۱۸۶۵
روز جهانی متخصصان تعمیر و نگهداری گرامی باد
دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره و کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در پیام هایی جداگانه فرارسیدن روز جهانی متخصصان تعمیر و نگهداری را تبریک گفتند.

متن پیام تبریک دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره هواپیمایی آتا بدین شرح است:

باسمه تعالی

همکاران ارجمند واحد تعمیر و نگهداری همواره کوشش توقف ناپذیری در ارتقای صنعت هوانوردی دارند. توانمندی و حرکت ارزشمند این افراد برای صنعت هوانوردی کشور حیاتی است.

جای بسی افتخار است که متخصصان این عرصه با تکیه بر خلاقیت و نوآوری علیرغم تمامی محدودیت‌ها و مشکلات توانسته‌اند جایگاهی ارزشمند در مسیر توسعه پایدار کشور کسب نمایند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش گران این عرصه خطیر، این روز را به تمامی متخصصان تعمیر و نگهداری هواپیما؛ خصوصا پرسنل خدوم شاغل در شرکت هواپیمایی آتا تبریک گفته و توفیقات روزافزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مهدی کاراندیش
ریاست هیئت مدیره

همچنین در پیام دیگری، کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا نیز این روز را گرامی داشتند و به فعالان این بخش تبریک گفتند:

باسمه تعالی

متخصصان توانمند در واحد مهندسی و تعمیرات هواپیمایی آتا، همواره تلاش بی بدیلی در ارتقای کمی و کیفی ایمنی و خدمات پرواز دارند، توانمندی و شایستگی ایشان برای شرکت و صنعت هوانوردی حیات با نشاطی را رقم زده است.
اینجانب اطمینان دارم، همکارانم در واحد مهندسی و تعمیرات از جمله افراد خلاق، توانمند، مسئولیت پذیر  هستند.
این متخصصان، به تحریم های ظالمانه با دانش، تجربه و تخصص و خودکفایی معنای دیگری بخشیده‌اند.
بی تردید وجود نیروهای متخصص، رمز موفقیت و موتور محرکه پیشرفت شرکت‌های هواپیمایی و بالاخص هواپیمایی آتا است.
اینجانب روز جهانی متخصصین تعمیر و نگهداری هواپیما را به همکارانم در این واحد و سایر متخصصان توانمند کشور تبریک و شادباش عرض نموده و امیدوارم در سایه توجه خداوند متعال همواره موفق باشند.

عبدالرضا پازوکی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0