• ساعت : ۱:۴۸:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ 
  • کد خبر : ۱۸۶۳
روز جهانی خلبان گرامی باد
دکتر مهدی کاراندیش، ریاست محترم هیئت مدیره و کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در پیام هایی جداگانه 26 آپریل روز جهانی خلبان را تبریک گفتند.

متن پیام دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره هواپیمایی آتا به مناسبت این روز به این شرح است:

 

باسمه تعالی

خلبانان ایران تلاش‌گرانی بی ادعا هستند که با اتکا بر قوه ایمان، دانش و تخصص خویش، ضمن غلبه بر دشواری های شغلی، تحریم‌های ظالمانه صنعت هوایی را تحمل می‌کنند و تلاش خود را برای توسعه شریان های ارتباطی داخلی و بین المللی به کار می بندند.

اینجانب ضمن تبریک این روز بر جامعه خلبانان ایران فرصت را غنیمت شمرده و روز جهانی خلبان را به خلبانان توانمند کشور عزیزمان و بالاخص خلبانان پرتلاش هواپیمایی آتا تبریک عرض می‌نمایم.

این روز فرصتی گران بهایی است تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش مؤثری در پیشبرد اهداف صنعت هوانوردی کشورمان دارند، تقدیر و تشکر شود.

بی‌شک خدمت رسانی بی بدیل این عزیزان به هموطنان عزیز در ورطه های حساس تاریخی مانند روزگار فعلی که با بیماری دشوار کرونا روبرو هستیم، جای بسی تقدیر دارد.

اینجانب ضمن نکوداشت این روز، سلامتی، شادکامی و پروازهای ایمن را از درگاه خداوند متعال برای همکاران عزیز مسئلت دارم.

 

مهدی کاراندیش

رئیس هیئت مدیره

 

26 آپریل روز جهانی خلبان

 

همچنین در پیام دیگری، کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا نیز 26 آپریل، روز جهانی خلبان را تبریک گفتند:

 

باسمه تعالی

صنعت هوانوردی از صنایع استراتژیک است که تحولی شگرف در حیات بشری ایجاد کرده است و این مهم با تکیه بر توان متخصصان فراهم شده است.

خلبانان ایران با تکیه به دانش و تخصص، ضمن غلبه بر دشواری ها و شرایط سختی که بر این صنعت حاکم است راه را برای توسعه شریان های ارتباطی داخلی و بین المللی کشور هموار کرده‌اند.

بی‌شک خدمت رسانی بی بدیل این عزیزان به هموطنان گرامی در برهه های حساس تاریخی چون حماسه دفاع مقدس تا امروز که با بیماری دشوار کرونا مواجهه هستیم خود را نشان داده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، آن را به تمامی خلبانان توانمند کشور و بالاخص خلبان «هواپیمایی آتا» تبریک می گویم.

همچنین در این روز، سلامتی، شادکامی و پروازهای ایمن را از درگاه خداوند متعال برای همکاران عزیز مسئلت دارم.

 

خلبان عبدالرضا پازوکی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0