• time : 13:11:59
  • Date : Sat Mar 20, 2021
  • news code : 1928
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هواپیمایی آتا در پیامی فرارسیدن سال نو شمسی و عید باستانی نوروز را تبریك گفت.

بهار جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی و پیامی است به انسان برای از خود رستن و به او پیوستن.

همکاران پرتلاش، دلسوز و بي نظير من ، ضمن تبریک سال نو از زحمات صادقانه و ارزشمند تك تك شما عزیزان و همراهی خانواده‌های گرامی تان در مسیر تحقق اهداف خانواده بزرگ آتا قدردانی نموده و از خداوند متعال برای شما عزیزان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می‌نمایم.

همكاران بي رقيب من در شركت معظم هواپيمايي آتا، در اين سه ماهه پایانی سال ۹۹ كه دوباره به جمع شما عزيزان پيوستم ، طبق سیاست تبیین شده و با همت و تلاش شبانه روزی همکاران گرامی در بخش های مختلف علی الخصوص واحد فنی مهندسی و تعمیرات شرکت که با همت مثال زدني و تلاشی بينظير در کوتاه ترین زمان ممکن بازگشت پنج هواپیما را به ناوگان فعال شرکت را فراهم نموده اند، با اتحاد ،همدلي و انسجام بينظير با تكيه برتلاش تك تك شما عزيزان طبق نقشه راه توصيه شده باعث رشد بیش از ۳۰۰ درصدی ناوگان عملیاتی و پرواز های روزانه شده ايم كه در نوع خود در صنعت هوانوردي كشور بينظير ، بيرقيب و بي سابقه بوده است .

امیدواریم در سایه الطاف حضرت حق و با کمک شما همکاران پرتلاش ،  سال ۱۴۰۰ سال سربلندی و سرافرازی مجموعه توانمند شرکت هواپیمایی آتا باشد.

به امید حال نیکو ، فال نیکو
با نو کردن افکارمان در سال نو 
به اميد سربلندي پرسنل زحمتكش اتا و شركت هواپيمايي آتا

مهدی فتحی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    V5.6.6.0