• time : 1:47:3
  • Date : Sun May 24, 2020
  • news code : 1864
عید سعید فطر مبارك باد
دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره و کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در پیام هایی جداگانه فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفتند.

متن پیام تبریک دکتر مهدی کاراندیش، ریاست هیئت مدیره هواپیمایی آتا به مناسبت عید فطر به این شرح است:

 

رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافت گاه واصلان، عید فطر پایان یک ماه و آغاز یک راه است.

پایان ماه رحمت، انتظار، عفو، استغفار، هنگامه‏ مناجات با خدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن و ترنمی برای بازیافتن خود گمشده و فطرت انسانی است.

عید فطر، روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به پاس شکرانه این بازگشت، به ستایش باری تعالی می‏پردازد.

عیدفطر، عید بشارت‏های الهی و معنوی را بر شما همکاران عزیز تبریک و شادباش عرض نموده‌ و امیدوارم طاعات همکاران در این ماه عزیز مقبول درگاه خداوند متعال باشد.

از خداوند، سعادت و موفقیت روزافزون یکایک همکاران و خانواده محترم شان را مسألت دارم.

مهدی کاراندیش
رئیس هیئت مدیره

همچنین در پیام دیگری، کاپیتان عبدالرضا پازوکی، مدیرعامل هواپیمایی آتا نیز عید سعید فطر را تبریک گفتند:

 

عید فطر جشن بزرگ بندگان مخلصی است که با تقوی و پرهیزکاری در ماه پر برکت رمضان به جهاد با نفس خود پرداخته‌اند و روح و جان خود را در چشمه بی‌پایان معرفت الهی مصفا ساختند.

خداوند متعال را شاکرم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را نصیب ما کرد و امیدوارم همه ما از برکات و الطاف خداوند در این ماه کمال بهره را برده باشیم و معنویت حاصل از این ماه بیش از پیش در زندگی مان جاری و ساری باشد.

از خداوند رحمان، قبولی طاعات و عبادات شما همکاران گرامی را خواستارم و امیدوارم بیش از پیش در مسیر شهید این ماه عظیم، امیرالمومنین علی(ع) گام برداریم.

فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به همکاران گرامی تبریک عرض نموده و قبولی طاعات و عبادات در این ماه عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

عبدالرضا پازوکی
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    V5.6.6.0