مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مشاهده مسیر پروازی

ایجاد خط هوایی تبریز ، باکو به صورت مستمر و منظم

شهریارنیوز: شهردار تبریز از ایجاد پروازهای منظم و مستمر تبریز_باکو در راستای اهداف تبریز 2018 خبر داد. 

دکتر صادق نجفی شهردار در دیدار با مالک شرکت هواپیمایی آتا ضمن اشاره به اهمیت تسهیل گردشگری و ارتباط بیشتر با کشورهای همسایه گفت: با همکاری های موثر و با توجه به اهمیت تبریز 2018  همه مسوولیتی مهمی را بر دوش داریم و رونق گردشگری در تبريز از اهداف ویژه به شمار می آید. 
وی افزود: در راستای فراهم سازی زیر ساخت های گردشگری در جهت رونق بخشی و پذیرش گردشگران برای تبریز ۲۰۱۸ با توافق صورت گرفته شده از این پس به صورت مستمر روزهای سه شنبه و جمعه پروازهای تبریز-باکو انجام خواهد شد و امید است این امر بتواند بر صنعت گردشگری تبریز بیش از گذشته تاثیر گذار باشد چرا که این دو شهر از قدیم الایام با توجه به پیوندهای تاریخی و فرهنگ مشترک در کنار هم از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده اند و بایستی زیر ساخت های گردشگری به نحو احسن فراهم شود. 
وی با تاکید بر اهمیت تبریز بعنوان یکی از تاریخی ترین شهر ایران در نزد کشورهای همسایه خاطر نشان کرد :شهرداری تبریز همواره مصمم بوده است زمینه گردش پذیری شهر تبریز را با در نظر گرفتن اقتصاد گردشگری و علائق موجود در سطح بین الملل را تقویت کند. 

محمد رضا زنوزی ، مالک شرکت هواپیمایی آتا نیز در این دیدار با اشاره به این‌که بسترهای گسترش پروازهای بین‌المللی در تبریز توسط این شرکت فراهم است، از همکاری‌های شهرداری تبریز و شهردار تبریز قدردانی کرد.

لینک خبر


نویسنده : محسن اخوان تاریخ : 1396/06/01 15:06 بازگشت...